Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Yeni Yıla Nerede Girmek İstersiniz?

2017 yılını uğurlamaya hazırlanıyoruz. Hem eğlenceli hem de unutamayacağınız bir yeni yıl için gideceğiniz yeri iyi seçmelisiniz. Ben yeni yılın enerjisine, coşkusuna ve uğuruna çok inanırım. İçim her zaman Aralık ayı geldiğinde daha fazla kıpır kıpır olur. Çünkü yeni başlangıçlar, yeni olaylar, yeniliklerle dolu bir yıl var önümüzde. Peki, bu yıl için seçimlerinizi nasıl yapabilirsiniz?

yılbaşı otelleri, yılbaşı programları

Yurt içi oteller!

Öncelikle yurt içinden başlayalım. Antalya otelleri bu konuda kesinlikle en güzel eğlence seçeneklerini size sunacak olanlardan. Hem kolay ulaşımı hem de lüks otel seçenekleri ile sizi de konuk edecek olan Antalya yılbaşı otellerinden birini seçebilirsiniz. Bolu otelleri de bir diğer seçenek olabilir. Abant bu konuda size en güzel yeni yıl havasını yaşatacak olan yerdir. Sabah muhteşem bir kar manzarasına uyanacağınız ve en keyifli yılbaşı programları ile sizi konuk edecek olan otellerinde en ünlü sanatçılar ile muhteşem bir gece geçirebilirsiniz.

yılbaşı otelleri, yılbaşı eğlenceleri

Kıbrıs otelleri vazgeçilmez!

Yılbaşı programları ile en güzel yılbaşı galalarının sahibi olan Kıbrıs otelleri arasından kendiniz için en konforlu olanı en uygun fiyata hemen seçebilirsiniz. Casinoları, lüks seçenekleri ve tabi ki en eğlenceli yılbaşı programlarına hemen göz atın!
Yurt dışı yılbaşı turları!

Bir önceki yazımda Avrupa’nın En iyi 7 Noel Pazarını anlatmıştım. Şimdi ise yeni yıl heyecanı için yurt dışı tur seçenekleri var! Ben hayatındaki en eğlenceli yeni yıl kutlamasını Almanya’da yaşadım. Onun ayrıntılarını okumak için tıklayabilirsiniz.

yurt dışı yılbaşı otelleri, yılbaşı programları

Eğlenceli bir Barcelona Turu düşünebilirsiniz. Her mevsim keyifli olan Barcelona özellikle yılbaşı kutlamaları ile dikkat çekmektedir. Roma, Floransa Yılbaşı Turu ya da Prag Yılbaşı Turunu tercih edebilirsiniz.Koca meydanlarda kutlanan ve her yerin ışıl ışıl olduğu eşsiz bir yeni yıl kutlamasına hazır mısınız? Kendinize ve sevdikleriniz için en güzel eğlence seçeneklerini hemen yakalamalısınız. Özellikle sevdiğiniz insanlar ile bir arada olursanız, doymayın keyfinize. Daha fazla geç kalmadan planlarınızı hemen yapmanızı tavsiye ederim.

Related posts

Varna Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Temmuz Ayında Gitmemeniz Gereken Yerler

Duygu Tunçer

Floransa Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.