Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Yerköprü Şelalesi

Konya gezilecek yerler listesi yapmaya devam ediyoruz. Sevdikleriniz ile gidip görebileceğiniz ve keyifli bir hafta sonu geçirebileceğiniz güzle bir şehirdir, Konya! Tarihi özellikleri şehir yapısı ve tabi ki en farklı güzellikleri ile yılın her dönemi size en farklı olanı yaşatacak olandır! O zaman gelin keşfetmeye devam edelim.

1

Yerköprü Şelalesi Konya’nın doğal güzelliklerindendir. Coğrafi özellikleri ile sizi büyüleyecek ve keyfini çıkaracağınız tur seçenekleri ile rahat etmenizi sağlayacak olan Yerköprü Şelalesi Hadım ilçesinde bulunmaktadır.

Göksu Nehri üzerinde yer alan, huzurlu yapısı ve doğa fotoğrafçılarının adresi olarak bilinmektedir. Bu ayrıcalığı yaşayabileceğiniz hatta doğa ile iç içe olabileceğiniz yerdir. Konya’nın farklı bir yüzünü görmenizi sağlayan Yerköprü Şelalesi, sizin de gezilecek görülecek yerler listenizde yer almalı.

yerkopru

Konya’nın farklı yapısı, gelişmeye devam eden şehir düzeni ve tabi ki yılın en güzel dönemlerinden olan Şeb-i Arus dönemi için seçimlerinizi yapabileceğiniz zaman geldi. Yerinizi ne kadar erken ayırtırsanız sizin için o kadar keyifli olacaktır. Bunun farkını ve ayrıcalığını yaşayabileceğiniz en güzel yerdesiniz.

Related posts

Misi Köyü

Duygu Tunçer

Batum Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Yılbaşında gitmeniz gereken 7 ülke!

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.