Gezilecek Yerler
Gittim Gördüm

Yılbaşında gitmeniz gereken 7 ülke!

Yeni yıla hazırlandığımız bugünlerde sizi bekleyen en güzel ülkeler, en güzel eğlence seçenekleri ve daha da fazlasını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Yılbaşı turları ya da yılbaşı fırsatlarını yakalamak ve hayalini kurduğunuz yeni yıl tatili için elinizi çabuk tutmalısınız. Peki, yılbaşı için en güzel şehirler hangileri? En çok hangi şehirde eğlenebilirsiniz? Gelin hep beraber göz atalım.

koln

Köln Almanya

Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan Köln, meydanları ve en güzel sokaklarında düzenlenen yılbaşı eğlenceleri ve tabi ki en keyifli zamanları ile sizi konuk edebilir.

amsterdam

Amsterdam Hollanda

Amsterdam’ın en güzel zamanlarını yaşayabileceğiniz ve tabi ki iyi ki geldim diyebileceğiniz zamandır yılbaşı. Gece meydanları dolduran pek çok insanla yeni yıl coşkusunu siz de yaşamalısınız.

roma

Roma İtalya

İtalya’nın başkentinde milyonlarca insanla bir arada en keyifli zamanı geçirmek ve her bir köşede çalan en farklı müziklerle 2017 yılını coşkuyla karşılayabilirsiniz.

barcelona

Barcelona İspanya

Zaten ruhunda eğlence olan insanların arasında kendinizi kaybedecek ve 2017’yi karşılamak için ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı siz de göreceksiniz.

newyork

New York Amerika

Gözler her zaman olduğu gibi Times Meydanında olur! Birde bakmışsınız ki siz de oradasınız! Neden olmasın. Bence yılbaşı New York turlarını incelemelisiniz!

sidneyyeniyil

Sidney Avustralya

Noel baba ve bikinili kızların adresi olan Sidney’de siz de bu çılgın eğlenceleri merak ediyorsanız seçimlerinizi hemen yapmalısınız.

paris

Paris Fransa

Eyfel kulesini renklendiren ışıkların altında, sevdiğiniz insan ile harika bir tatil planlamaya hazır mısınız? Bu enden bir yılbaşı tatili olmasın ki?

Related posts

İzmir Doğal Yaşam Parkı

Duygu Tunçer

Heyyy duydunuz mu? Kış Saati uygulaması artık Yok!

Duygu Tunçer

Alaçatı Gezilecek Yerler

Duygu Tunçer

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.